30 mei 2022

Nieuw online: Handmade by Liz uit Oud-Turnhout

Handmade by Liz uit Oud-Turnhout verkoopt in haar webshop unieke, handgemaakte kleding voor al uw mooie momenten. Handmade by Liz is geboren in 2022, na een moeilijke en turbulente periode voor iedereen, wilden ze net met iets heel moois starten.

De webshop is volledig responsive en daardoor optimaal te gebruiken op een tablet, desktop of smartphone. Het beheer van de website wordt gedaan in het vir2biz CMS, betalingen gaan via het betaalsysteem van Mollie. 

Benieuwd naar de webshop van Handmade by Liz? Klik op de button hieronder om de webshop te bezoeken. 

Binnen één werkdag in uw mailbox

Snel online informatie aanvragen

Wilt u een informatie met betrekking tot een nieuwe website, het registreren van een domeinnaam of één  van onze andere diensten? Vraag dan vrijblijvend een op maat gemaakte offerte aan bij vir2biz.

Ja, ik wil graag meer informatie